РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Українські школярки назвали проституцію престижною професією

Новини » Населення та мова »
Українські школярки назвали проституцію престижною професієюРезультати соціологічних досліджень показують, що українські старшокласниці в ряд найпрестижніших професій ставлять заняття проституцією. Про це повідомила представник громадської організації "Надія і майбутнє" Антоніна Шеламкова.

Як розповіла Шеламкова, причина тому - неправдива або однобока подача інформації про сексуальну індустрії телебаченням.

За словами експерта, школярки "купуються" на обіцяних VIP-клієнтів, дорогі машини, частування, і не підозрюють, з якими труднощами вони можуть зіткнутися.

"Ніхто не знає, що це якісь брудні підвали, що ти не харчуєшся, тебе б'ють, змушують обслуговувати брудних, старих, збоченців, кого завгодно", - зазначила Шеламкова.

Для прикладу вона розповіла про неповнолітню дівчинку, яка свідомо поїхала працювати повією в Ізраїль. Зробити це її змусило життя в бідній сім'ї з двома сестрами-інвалідами, матір'ю пенсійного віку та вітчимом, який "ганяв усіх сокирою".

"За кордоном вона очікувала отримати роботу, але потрапила в сексуальне рабство. Два рази намагалася покінчити життя самогубством, їй допомогли співвітчизники, переправили на батьківщину", - повідомила представник громадської організації.

Також Шеламкова додала, що для того, щоб убезпечити себе від подібних випадків, треба вирушати працювати за кордон легально.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
05.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: