РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


В Україні встановлено рекорд з тривалості польоту на повітряній кулі

Новини » Спорт »
В Україні встановлено рекорд з тривалості польоту на повітряній куліДніпропетровський пілот Володимир Степанов став першою в історії українського повітроплавання людиною, що встановила рекорд з тривалості польоту на повітряній кулі. Він став подвійним рекордсменом.

25 лютого в Умані стартували перші в Україні змагання на встановлення національних рекордів на дальність і тривалість польоту на теплових аеростатах. Вранці зі знаменитого дендропарку Софіївка в небо піднялися чотири повітряних кулі - екіпажі з Феодосії, Києва і Дніпропетровська почали боротьбу за встановлення рекорду.

«Наш пілот провів у небі більше всіх часу - понад шість годин. О пів на восьму ранку він стартував з Софіївки, а на початку третьої здійснив посадку в районі Радомишля Житомирської області. У цілому Володимир подолав 204 кілометри », - розповів Максим Демчук, медіадиректор Центру повітроплавання «Сапсан», від якого брав участь Степанов.

На змаганнях були присутні офіційні представники Федерації повітроплавання України, які зафіксували рекорд. Слід зауважити, що на рахунку Володимира Степанова відразу два досягнення. Він показав кращий результат в класі аеростатів до 2200 кубічних метрів.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
04.03.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: