РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


На початку весни Львів перетвориться на шоколадну столицю

Новини » Свята »
На початку весни Львів перетвориться на шоколадну столицюТретій рік поспіль з 6 до 8 березня у Львові буде проходити третє "Міське свято шоколаду". Цьогоріч Свято шоколаду відбуватиметься на трьох локаціях: Площі Ринок, площі перед Львівською оперою та у приміщенні Львівського палацу мистецтв. 

"Рішення проводити Свято шоколаду в приміщенні Палацу мистецтв мотивоване тим, що на святкуванні планується проведення великої кількості майстер-класів та інших феєричних дійств з шоколадом, для яких потрібні спеціальні умови. Мінливі погодні умови та нестабільна температура повітря роблять неможливим втілення таких задумів просто неба. Вже зараз в приміщенні ведуться підготовчі роботи, встановлюються кондиціонери та інше обладнання для створення на місці святкувань оптимальних сприятливих умов", - повідомив начальник управління культури та туризму ЛМР Андрій Сидор.

Родзинкою цьогорічного фестивалю стане участь у Святі шоколаду всесвітньо відомого ужгородського кондитера-шоколатьє Валентина Штефаньо, який задля приїзду до Львова відклав свою поїздку на Чемпіонат кулінарних мистецтв в Парижі.

На Святі гуру шоколадних справ даватиме цікаві майстер-класи, показуватиме віртуозні шоу з виготовлення велетенських шоколадних скульптур. Майстер планує вразити гостей свята гігантською двометровою скульптурою лева з шоколаду.

На гостей та мешканців міста чекають шоколадні фонтани, концерти та традиційний велетенський шоколадний торт. Також організатори підготували чимало забав і для найменших учасників свята.

Завершиться свято грандіозним "Шоколадним балом", який буде проходити 8 березня. Особливістю "Шоколадного балу" будуть танцювальні майстер-класи від Влада Ями та Григорія Чапкіса.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
16.02.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: