РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


ЦВК офіційно оголосила В. Януковича президентом

Новини » Політичне становище »
ЦВК офіційно оголосила В. Януковича президентомЦентральна виборча комісія 14 лютого оголосила офіційні результати другого туру президентських виборів, згідно із яким 48,95% голосів виборців проголосували за Віктора Януковича, 45,47% – за Юлію Тимошенко.

Не підтримали жодного кандидата 4,36%.

Напередодні було прийнято протоколи від усіх 225 окружних виборчих комісій з результатами голосування, що відбулося 7 лютого. В Україні проведено повторний підрахунок результатів голосування під час другого туру президентських виборів на 102 виборчих дільницях. За інформацією члена ЦВК Тетяни Лукаш, після перерахунку голосів на цих дільницях результати голосування не зійшлися з підрахунком голосів тільки на 14 виборчих дільницях. Відтак, підрахунок голосів масових фальсифікацій не показав.

Водночас, 13 лютого чинний прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час телезвернення до українського народу заявила, що "Янукович – не наш Президент. І як би не розгорталися далі обставини, він ніколи не стане легітимно обраним Президентом України". Окрім цього, Тимошенко заявила, що оскаржуватиме результати виборів у суді.

Нагадаємо, у першому турі виборів президента України за Віктора Януковича проголосувало 35,32% виборців, за Юлію Тимошенко – 25,05%.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
15.02.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: