РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


З сьогоднішнього дня Україна починає шлях до здоров'я і тверезості

Новини » Політичне становище »
З сьогоднішнього дня Україна починає шлях до здоровСьогодні закон про обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв офіційно опубліковано в газеті «Голос України» і вступає в силу. Закон, прийнятий парламентом 21 січня 2010 року, вносить до категорії алкогольних напоїв слабоалкогольні напої та пиво. Розширюються обмеження щодо їх продажу і споживання. Також вперше вноситься заборона на продаж слабоалкогольних напоїв особам до 18 років.

«Україна починає шлях до здоров'я і тверезості», - переконаний заступник голови Верховної Ради, співавтор закону Микола Томенко.

«Я розумію, що багато молодих людей критично поставляться до необхідності поважати оточуючих і обмежувати свої дії і бажання. Однак для органів влади та політиків, які довгий час закривали очі на те, що відбувається в українському суспільстві з різних причин (головним чином лобіюючи власні ділові інтереси або ж боячись втратити популярність напередодні виборів), прийшов час приймати відповідні закони і робити непопулярні кроки », - сказав він.

Як повідомляє прес-служба Томенка, законом забороняється споживання пива (крім безалкогольного) і слабоалкогольних напоїв у закладах охорони здоров'я; в навчальних та освітньо-виховних установах; в громадському транспорті, на зупинках транспорту, в підземних переходах; в установах культури, у закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі); у ліфтах і таксофонах, на дитячих майданчиках, на спортивних майданчиках: у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

Забороняється продаж пива (крім безалкогольного) і слабоалкогольних напоїв у приміщеннях і на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я; в закритих спортивних спорудах (крім пива в пластиковій тарі), у торговельних автоматах; у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, які здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту та ін .

Також Законом вводиться норма, згідно з якою на час проведення масових заходів сільські, селищні і міські ради можуть заборонити або обмежити продаж пива (крім пива в пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та куріння на своїй адміністративній території.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
11.02.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: