РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Запоріжжі на аукціоні продавали людей

Новини » Населення та мова »
У Запоріжжі на аукціоні продавали людейУ Запоріжжі відбувся незвичайний аукціон. Лотами в ньому були люди, а сам захід називався «Купи людину». Правила прості - кожен бажаючий взяти участь викладає в інтернеті для інших учасників свою фотографію. Після чого ті, кому ця людина подобається, купують побачення з нею. 

Стартова ціна - 10 гривень. Найдорожчою стала зустріч дівчини на ім'я Наталія з прекрасним незнайомцем, на яку дівчина не пошкодувала 250 грн.

«Я дуже сильно хотіла побачити цю людину, і жодного разу не пошкодувала, коли ми познайомилися. А мої гроші пішли на благодійність », - радіє Наталя.

До речі, охочі купити побачення перераховували гроші на спеціальний рахунок, кошти з якого потім направлялися на потреби одного з дитячих будинків Запоріжжя. Таким чином вдалося зібрати трохи більше півтори тисячі.

Подібні благодійні знайомства набирають популярність по всій Україні. За людину, що сподобалася, можна поторгуватися і в Дніпрі. Три дні тому був оголошений вже другий за рахунком аукціон. За такий короткий термін вже з'явилося 16 фотографій хлопців і 10 - дівчат.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
22.01.2010

Коментарі:

Додати свій коментар: