РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


В Україну, можливо, прийшов свинячий грип A/H1N1

Новини » Медицина »
В Україну, можливо, прийшов свинячий грип A/H1N1Як повідомили в прес-службі Мінохоронздоров'я України, 29 травня було зареєстроване звернення хворого, який прибув до аеропорту «Бориспіль» з Нью-Йорка. Симптоми захворювання дуже схожі із захворюванням грипом A/H1N1. Хворий чоловік є громадянином України, який жив близько двох років в США.

У «Борисполі» чоловіка зустрів товариш, якому він поскаржився на головні болі і болі в м'язах. Хворого доставили до лікарні, звідки його госпіталізували до спеціалізованого боксу інфекційного відділення Київської міської клінічної лікарні.

У хворого чоловіка узяли аналізи, які доставили до вірусологічної лабораторії для подальшого дослідження. Стан хворого середньої тяжкості.

Усі хто контактував із хворим проходять медичне обстеження. Поки у них не виявлені ніякі ознаки небезпечного захворювання.

Міністерство охорони здоров'я України проінформувало представництво Європейського бюро ВОЗ в Україні про випадок із підозрою на захворювання грипом A/H1N1 в Україні.

Паралельно з дослідженнями в Україні відповідні зразки будуть направлені у ВОЗ для здійснення лабораторної діагностики, яка підтвердить або спростує наявність вірусу A/H1N1 в Україні.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
31.05.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: