РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


До Києва привезли Почаївську чудотворну ікону

Новини » Релігія »
До Києва привезли Почаївську чудотворну іконуІкону Божої Матері привезли до Києва в рамках урочистостей з нагоди 450-річчя її принесення на Волинь. Віруючі зустріли чудотворний образ на Залізничному вокзалі і хресною ходою пронесли до Києво-Печерської Лаври. Хода зі святинею пройшла центральними вулицями столиці. За оцінками правоохоронців, у хресній ході взяли участь близько 10 тисяч осіб. 

У Києво-Печерській Лаврі Почаївську ікону зустріли Настоятель Української православної церкви Митрополит Володимир та духовенство. Перед Успенським собором відслужили молебень, після якого ікону перенесли в Трапезний храм, де всі бажаючі могли прикластися до неї.

Після закінчення молебню, у своєму зверненні до присутніх Митрополит Володимир висловив сподівання, що перебування Почаївської ікони Божої Матері в різних куточках України допоможе подолати церковний розкол і об'єднає український народ.

"Сьогодні Сама Цариця неба і землі прибула до Києва, щоб разом із нами прославити Її сина і помолитись один за одного. У нас є Матір Божа, у нас і є чудотворна сила, яку їй дав Господь", - сказав Митрополит Володимир.

Близько опівночі в Трапезному храмі відбулася літургія з молебнем і читанням акафісту Почаївської ікони Божої Матері. Цієї ж ночі безцінну реліквію перенесли в Храм усіх святих, який міститься на місці будівництва кафедрального собору Христового Воскреcіння на Залізничному шосе, 3, станція метро Либідська.

Як повідомили в прес-офісі УПЦ, щодня о 9:00 в цьому храмі буде починатися Божественна літургія, після якої перед іконою Почаївської Божої Матері відправлятимуть молебень. Також молебень з акафістом Пресвятої Богородиці будуть служити о 14:00, 16:00, 18:00. Ікона пробуде в Києві до 21 вересня.

22 вересня чудотворну ікону повезуть до Канади, де до неї зможуть прикластися віруючі в Торонто, Монреалі, Оттаві, Ванкувері, Калгарі, Едмонтоні, Ріджайні та Вінніпезі.

11 жовтня Почаївська ікона повернеться до Києва в Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, а з 15 жовтня розпочнеться Всеукраїнська хресна хода Україною. Перед тим, як повернутися до Почаєва, святиня побуває в Москві.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Кореспондент
16.09.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: