РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


З 14 жовтня «вісімка» зникне з номерів телефонів українців

Новини » Зв`язок »
З 14 жовтня «вісімка» зникне з номерів телефонів українцівУ ніч на 14 жовтня мобільні, міжміські та міжнародні телефони будуть починатися з нуля. Таким чином, Україна приєднається до європейських стандартів зв'язку.

Вісімка - це вчорашній день. На мобільний з жовтня дзвонимо 050, 067 або будь-який інший код оператора. Так само дзвонимо в сусіднє місто - відкидаємо вісімку. Міжнародний зв'язок починається з двох нулів. 

Як передає ТСН, це радикальні зміни в українському телефонному просторі. Його налаштовують під європейські стандарти, щоб з'явилося більше номерів для інформаційно-довідкових служб, і для зручності іноземців в Україні.

Усім абонентам, які користуються державним стаціонарним або мобільним зв'язком, у середині жовтня потрібно перебудуватися раз і назавжди. У кого мобільний комерційного оператора, в того є право на відстрочку. 

Перші 3 місяці абоненти мобільних операторів не відчують дискомфорту. Або ви наберете 8 або 0 - все одно зв'яжеться з людиною, якому телефонуєте. Адаптація триватиме до 1-го лютого 2010-го року. Якщо ви з лютого будете набирати вісімку, то вже нікуди не потрапите.

Усі міські коди в країні залишаються старими, крім Київської області. Київ залишиться - 44, Київська обл стає 45. Мобільним операторам такі новації вилилися в кілька десятків мільйонів гривень. Але, кажуть, вони технічно готові.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
14.10.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: