РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


Асканія-Нова півфіналіст міжнародного конкурсу Сім нових чудес природи

Новини » Пам`ятки »
Біосферний заповідник Асканія-Нова, який представляє Україну на всесвітньому конкурсі Сім нових чудес природи, вийшов у півфінал конкурсу. Другий етап конкурсу тривав з 1 січня по 8 липня 2009 року. Понад 250 номінантів було розподілено на 7 груп. 

Асканія-Нова змагалася у другій за чисельністю (57 учасників) групі Е - Національні парки, природні заповідники, ліси. У підсумку вона стала одним із 11 переможців, що набрали в групі найбільше голосів інтернет-аудиторії. Таким чином, інтернет-голосуванням названо 77 номінантів, які вийшли у наступний етап конкурсу. 

Цей етап завершиться 21 липня поточного року - у цей день експертна комісія, яку очолює колишній Генеральний директор ЮНЕСКО Федеріко Майор, назве 28 фіналістів конкурсу. 

Після цього на сайті акції розпочнеться голосування, за підсумками якого в 2010 році назвуть Сім нових чудес природи у світі. 

У ході конкурсу заповідник протягом тривалого часу поступово, але впевнено піднімався в рейтинговому голосуванні - з 46-ої на 43-тю позицію, з 43-ої на 41-ту, потім на 39-ту. А вже в червні Асканія за один тиждень здійснила стрімкий прорив до лідерів - з 39-го місця на 14-те. Кілька тижнів заповідник тримався на цій позиції, але в останні дні йому вдалося обійти кілька учасників і потрапити в число переможців у своїй групі. 

Повідомляючи на брифінгу у Верховній Раді про успішну участь України в акції, заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко висловив подяку оргкомітету акції Покажемо світу природні чудеса України, що організувала підтримку Асканії, і всім громадянам, що віддали свій голос за українського номінанта. За оцінками Оргкомітету в інтернет - та телефонному голосуванні взяли участь понад 100 тисяч українців. 

"Про заповідник Асканія-Нова сьогодні дізналися мільйони громадян у різних країнах світу. Участь у конкурсі продемонструвала той факт, що українське суспільство активно реагує на позитивні проекти. Спільними зусиллями ми реалізували проект, який сприяв істотному покращенню іміджу України у світі", - сказав Томенко.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Корреспондент
10.07.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: