РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


У Львові презентували ліки від раку

Новини » Медицина »
У Львові презентували ліки від раку8 липня у Львові доктор, директор Українського протиракового інституту у Відні Василь Новицький презентував свій винахід у сфері лікування онкологічних захворювань - препарат "Україн". Цим препаратом, стверджує його розробник, іноді можна вилікувати навіть ракові пухлини на четвертій стадії.

За словами Василя Новицького, препарат випускають у Німеччині і використовують у 16 приватних онкологічних клініках у всьому світі.

"Препарат нетоксичний. Найкраще він діє на онкохворих дітей. Його суть дії у тому, що "Україн" регенерує нашу імунну систему. Він дешевший за хіміотерапію, і, попри те, впливає на ті ракові клітини, які є резистентними до хіміотерапії", - наголосив медик.

Він розповів, що за кордоном ампула препарату коштує у межах 185 євро, але, "оскільки українці не мають таких грошей", тут "Україн" можна придбати за 50 євро. В середньому, для курсу лікування потрібно 20-40 ампул. Разом з тим, Василь Новицький подарував 1 000 ампул українським онкологам.

"Про "Україн" написано понад 300 наукових публікацій, після його прийому люди, які мали онкозахворювання, живуть і по 25 років. Знищує препарат виключно ракові клітини і не зачіпає здорових, що довгий час було мрією усіх науковців світу, які працювали у цій галузі. Однак найкраще купувати цей засіб саме у моїй клініці, адже його почали підробляти", - зауважив Новицький. Він додав, що підроблений препарат продають у Росії, США, свого часу продавали і в Україні.

Василь Новицький також поінформував, що зараз його клініка у Відні працює над розробкою спеціальних таблеток для ранньої діагностики онкозахворювань.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
www.zaxid.net
09.07.2009

Коментарі:

10-01-11 | Олена

Мій батько хворів на запалення легенів, цілий рік ми його лікували. Врешті решт вирішили поїхати до Львова в пульмонологічну лікарню. Виявили рак легені. Зробили операцію на Броньовій. Видалили частину правої легені. Тепер проходимо радіооблучення(пушки). Допоможіть, потрібен" Україн"

10-01-11 | Олена

Мій батько хворів на запалення легенів, цілий рік ми його лікували. Врешті решт вирішили поїхати до Львова в пульмонологічну лікарню. Виявили рак легені. Зробили операцію на Броньовій. Видалили частину правої легені. Тепер проходимо радіооблучення(пушки). Допоможіть, потрібен" Україн"

20-10-09 | Ната

Де клінічні випробування?, де статистика на яких пухлинах він працює?, як швидко виводиться яку супровідна терапія.? В якому офіційно сертифікованому медзакладі практикують терапію цим препаратом . "Найкраще він діє на онкохворих дітей" - імя і прізвище будь якої дитини з Россії чи України яку вилікували "Україном" , можете просто прізвище, без віку найду сама П.С. згадайте Дашу , яку лікували ним минулого року в Києві, згадали ... напевно ні, навіщо воно вам , а ми памятаємо

20-10-09 | Дмитро

Ось де у Києві можна придбати ліки: Госко вул. Вербицького, 32 тел. 0445609461

17-10-09 | Роман

де всетаки можна купити у львові ліки від раку Україн

17-10-09 | Роман

Мені хтось дась відповідь чи мені іти труну заказувати напишіть на мою електрону адресу [email protected]

12-10-09 | оксана

прошу дати мені електронну адресу п.Новицького

12-10-09 | Дмитро

В мене її немає

07-10-09 | Валентина

де в Україні знаходиться клініка Новицького?

07-10-09 | Дмитро

В Україні немає клінік Новицького

04-10-09 | Аня

де можна купити Україн???

04-10-09 | Дмитро

Читайте уважно статтю: Однак найкраще купувати цей засіб саме у моїй клініці, адже його почали підробляти", - зауважив Новицький.

Додати свій коментар: