РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


МВС почала перевірку наявності маркування ГМО в продуктах

Новини » Покупки »
МВС почала перевірку наявності маркування ГМО в продуктахУправління ветеринарної міліції МВС України починає перевірку наявності маркування, що вказує на вміст генетично модифікованих організмів у продуктах харчування тваринного походження.

Міліція з сьогоднішнього дня почала перевірку наявності маркування про вміст ГМО

Як заявив начальник Управління ветеринарної міліції МВС Сергій Оксюта, цей напрямок є пріоритетним у службовій діяльності підрозділів ветеринарної міліції. 

"Результати профілактичних заходів свідчать, що на внутрішньому ринку України зафіксовано обіг неякісної та небезпечної тваринницької продукції, переважна більшість якої - іноземного виробництва", - зазначив Оксюта. 

За його словами, протягом цього року зареєстровано понад десять масових отруєнь громадян через вживання неякісних продуктів. 

Зокрема, почастішали випадки з отруєнням дітей. Тому в даний час працівники ветеринарної міліції перевіряють дитячі табори, санаторії та бази відпочинку з метою попередити можливе ввезення неякісної продукції. 

За даними МВС, за півріччя 2009 року співробітники ветеринарної міліції вилучили понад 1036 тонн продукції тваринного походження сумнівної якості. Частіше всього така продукція супроводжувалася фіктивними документами.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Корреспондент
01.07.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: