РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


До Києва привезли чудотворну ікону

Новини » Релігія »
До Києва привезли чудотворну іконуЗ Ніжинського Свято-Введенського жіночого монастиря до Києва прибула одна з найдавніших християнських святинь — чудотворний список ікони Божої Матері «Толгська».

За переказом, саме цей образ з'явився ростовському святителю Прохору з небесного вогненного стовпа 8 серпня 1314 року поблизу притоки Волги — річечки Толги. На місці явища жителі Ярославля відбудували церкву, а ікону нарекли Толгською. Пізніше храм перетворили у Свято-Введенський чоловічий монастир, кошти на який жертвували Петро I й Іван Грозний. Зараз сама ікона зберігається в державному історичному музеї Ярославля, але з неї було зроблено кілька копій, одну з яких і привозять у Київ з Ніжина. Говорять, ця ікона — чудотворна. Вона рятує від хвороб, захищає будинки від пожеж і стихійних лих, а селяни просять у Богородиці багатого врожаю. 

Реліквія пробуде в столиці до 10 липня в Храмі Різдва Христова (Оболонська набережна, 5-а). Поклонитися святині можна щодня з 9.00 до 18.00, а по суботах і неділях – з 7.00 до 19.00.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Сегодня
24.06.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: