РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


В Україні пройшов перший аукціон спортивних порід коней

Новини » Спорт »
В Україні пройшов перший аукціон спортивних порід конейУ селі Проців Київської області відбувся перший в Україні аукціон з продажу коней спортивних порід. Найдорожчий кінь пішов за 1,4 млн грн, пише видання Кореспондент.

13 червня гостей заміського Vip-Клубу Стайня Бутенко привернули 14 скакунів, що були виставлені на перший в Україні аукціон спортивних коней. Хазяїн заходу Олексій Бутенко в самий розпал кризи встановив стартову ціну коня - $ 40 тисяч, а для п'яти самих розкішних екземплярів навіть всі $ 100 тисяч. 

Бутенко аукціоном задоволений навіть незважаючи на те, що вісім лотів залишилися не затребувані. І все-таки за півтори години торгів продано шість коней на загальну суму $ 438 тисяч. Четверо покупців - українці, двоє з Італії й Ірландії. Успіхи підстьобують власника холдингу Східна інвестиційна група до зведення в селі Проців величезного розважального комплексу, у центрі якого й розміщена його Vip-Стайня. За півтора року в заміський клуб верхової їзди вже вкладено 10 млн євро.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
Дмитро Черненко
19.06.2009

Коментарі:

Додати свій коментар: