РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


УЄФА погрожує забрати Євро-2012 через втручання влади у роботу ФФУ

УЄФА погрожує забрати Євро-2012 через втручання влади у роботу ФФУУЄФА, підтримуючи позицію ФІФА, надіслав листа до ФФУ з вимогою вжити необхідних заходів та надати підтвердження того, що в Україні припинились процеси втручання представників державних органів влади у діяльність національної асоціації. У разі якщо цього не буде зроблено, Україні погрожують призупинити членство ФФУ в складі ФІФА, а відтак, «проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україні було б нерозумним».

Про це йшлося під час прем'єрного засідання виконавчого комітету УЄФА під головуванням президента Мішеля Платіні, яке відбулось сьогодні, 28 січня, повідомляється на сайті УЄФА.

Під час засідання розглянули питання стосовно листа ФІФА до Федерації футболу України від 24 січня, в якому йдеться про втручання представників державних органів влади у діяльність національної асоціації.

Виконавчий комітет УЄФА підтримав позицію ФІФА, яка повністю відповідає положенням ст. 7 Статуту УЄФА.

Відтак, УЄФА направив листа до ФФУ з вимогою вжити "необхідних конкретних заходів та надати відповідне підтвердження, що ці процеси припинились". Поза всяким сумнівом, дискваліфікація Федерації футболу України призведе, з поміж-іншого, до того, що жодні клуби, які належать до ФФУ, не зможуть брати участь в змаганнях під егідою УЄФА, як і національні збірні України не матимуть права змагатися в турнірах УЄФА.

Більш того, у листі УЄФА до ФФУ говориться: "Виконавчий комітет УЄФА одностайно вирішив, що у разі призупинення членства ФФУ в складі ФІФА проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україні було б нерозумним".

Як превентивний захід, УЄФА вирішив у жеребкуванні відбірного турніру молодіжного чемпіонату Європи-2013, що пройде у четвер, 3 лютого, заздалегідь відправити збірну України в групу із шести команд, а не із п'яти. Таким чином, у разі дискваліфікації ФФУ та автоматичного вилучення збірної України з цього турніру календар матчів зазнає мінімальних змін. Аналогічна процедура буде застосована до Боснії та Герцеговини, яка також ризикує припиненням членства у ФІФА .
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
zahid.net
31.01.2011

Коментарі:

Додати свій коментар: