РЕКЛАМА
Популярні новини України
Період новин України

Виберіть новинний період:


УЄФА закрив справу підкупу Україною «Євро-2012»

УЄФА закрив справу підкупу Україною «Євро-2012»Генеральний прокурор Кіпру закрив справу, пов'язану зі звинуваченнями Спіроса Марангоса щодо призначення України та Польщі
господарями «Євро-2012». Про це йдеться в офіційній заяві УЄФА за Марангосом, - інформує прес-служба УЄФА.

«УЄФА з радістю зустріла звістку про те, що генеральний прокурор Кіпру ухвалив закрити справу, порушену у зв'язку із звинуваченнями кіпрського громадянина Спіроса Марангоса щодо голосування 2007 року на вибір місця проведення фінальної стадії ЄВРО-2012», - сказано в заяві.

Європейський футбольний союз задоволений, що в ході розслідування поліції не було виявлено жодних доказів або інформації, які б підкріплювали звинувачення Марангоса. Керівний футбольний орган Європи, зокрема, вітає підтвердження того, що всі звинувачення в корупції або хабарництві, висунуті паном Марангосом проти УЄФА та його членів про призначення приймаючих країн «Євро-2012», визнані повністю безпідставними.

Крім того, УЄФА взяв до уваги вибачення Марангоса, зроблені ним у письмовій заяві правоохоронним органам Кіпру за виниклу в результаті його звинувачень ситуацію.

Нагадаємо, 29 жовтня 2010 УЄФА офіційно подав юридичну скаргу до Швейцарського кримінального суду на пана Спіроса Марангоса, який зробив необгрунтовані заяви, що ставили під сумнів прозорість голосування в 2007 році при обранні країн-господарів «Євро-2012». Справа досі залишається відкритою.
Поделиться на facebook Отправить в twitter Отправить в twitter Поделиться на Linkedin
ZIK
24.01.2011

Коментарі:

Додати свій коментар: