РЕКЛАМА
Статистика сайту visitua.info

Статей: 195
Новин: 397
Фотографій: 219
Відвідувачів зараз: 1

Підписка на новини

Новини сайту у зручному вигляді:

by rssRSS-канал
by emailEmail-розсилка
Twitter us

Кнопка сайту visitua.info

Кнопка та її код

<a href="http://visitua.info" target="_blank"><img src="http://visitua.info/img/banners/visitua.gif" height="60" width="120" border="0" alt="Ваш гід по Україні" /></a>

Про сайт visitua.info

Сайт visitua.info створений і розвивається з однією метою - надати вам можливість отримати якомога повнішу, кориснішу і найцікавішу інформацію про Україну. Це гід по країні, яку визнають у всьому світі.

Україна - країна з багатою історією, батьківщина талановитих людей і визначних пам'яток. Ви не уявляєте, скільки «вперше в світі» відбулося тут!

Створюючи сайт, я не ставив за мету охопити весь спектр інформації про Україну. По-перше, це неможливо, а по-друге, не всі спектри варто охоплювати. Проект не має ані спонсорів, ані інвесторів. Це особиста ініціатива, свого роду «спасибі» землі де я народився і живу, спроба пробудити у вас позитив й інтерес до неї.

Сайт почав своє існування 15 березня 2006 року як невеликий довідник пам'яток України. З часом з'явилися нові розділи і теми, а також форум, змінювався дизайн:

Первісний вигляд сайту Наступна тема

Упевнений, що це далеко не останні трансформації - адже готується до публікації багато цікавого!

Матеріали дозволяється публікувати на інших сайтах з обов'язковим використанням посилання на visitua.info.
За коментарі до сататтей адміністрація сайту відповідальності не несе.

Контакт
Виникло питання або коментар? Хочете запропонувати статтю або фотоматеріал? Напишіть за адресою info (@) visitua.info або скористайтеся формою нижче:

(обов'язково)

(обов'язково)

(обов'язково)

(обов'язково)


Черненко Дмитро